FAMILJARËT E KRENARIT FANSA TË LUANËS/ Ja postimi që zbuloi gjithçka (FOTO) – AlpeGossip
FAMILJARËT E KRENARIT FANSA TË LUANËS/ Ja postimi që zbuloi gjithçka (FOTO)

FAMILJARËT E KRENARIT FANSA TË LUANËS/ Ja postimi që zbuloi gjithçka (FOTO)

Luana Vjollca mbrëmjen e kaluar ka performuar në një club në Zvicër në kuadër të Ditës së Pavarësisë së Kosovës. Po ashtu ditën e djeshme ajo është fotografuar nga “Newsbomb” në aeroport së bashku me Krenar Çoçajn.

Thuhet se me këtë të fundit bukuroshja është në një lidhje megjithatë ende nuk ka një konfirmim publik nga vetë dyshja.

Së fundmi, moderatorja dhe këngëtarja shqiptare ka publikuar këngën e saj të titulluar “Boll u bo tu vujt” dhe si duket një nga të afërmit e Krenarit e pëlqen shumë atë.

Edona, kushërira e Krenarit ka shpërndarë në Insta Story postimin e Luanës e cila promovon këngën e re, dhe e ka shoqëruar me emoji të zjarrit.

Kjo tregon se marrëdhënia e Luanës me kushërirën e Çoçajt është mjaft e mirë!