Varrosi i lë komentin e zakonshëm Oriolës, por fansat i kundërvihen! Reperi nxehet keq dhe ofendon (FOTO) – AlpeGossip
Varrosi i lë komentin e zakonshëm Oriolës, por fansat i kundërvihen! Reperi nxehet keq dhe ofendon (FOTO)

Varrosi i lë komentin e zakonshëm Oriolës, por fansat i kundërvihen! Reperi nxehet keq dhe ofendon (FOTO)

Varrosi nuk ia përton fare!

Oriola Marashi ka publikuar një foto shumë interesante mbrëmjen e sotme në Instagram. Ajo ka pozuar në shatërvanin e famshëm Fontana Di Tregi ku shihet e veshur me një veshje të bardhë, që reflektonte shpesh me ngjyrën e trupit.

Por, vëmendjen më të madhe e mori diçitura që la. Me shaka, Oriola tha se i ka marrë përqindje rojës së shatervanit pasi ajo ka tërhequr aq shumë vëmendje saqë njerëzit i kanë hedhur lekë asaj, madje njëri prej tyre hodhi vetën në ujë kur i hodhi lekët bukuroshes.

Në komentet e shumtë, bie në sy komenti i Varrosit i cili i ka thënë ashtu siç i thotë gjithmonë, pikërisht “kafshaaaaa”. Por një fanse i ka thënë ta ndërrojë diskun sepse ngeli duke i thënë “kafsha”. Kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Varrosit, i cili edhe pse ajo ishte femër, nuk i interesoi fare dhe i tha “tregoi mu ti palloshe”.