FESTA ME PIZHAMA/ Olti Curri kap “mat” Aulonën duke… (FOTO) – AlpeGossip
FESTA ME PIZHAMA/ Olti Curri kap “mat” Aulonën duke… (FOTO)

FESTA ME PIZHAMA/ Olti Curri kap “mat” Aulonën duke… (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme vipat festuan në praninë e njëri tjetrit por ndryshe nga herët e tjera ishin të veshur me pizhama.

Festa organizohej në ambjentin e një picerie të njohur në kryeqytet.

Gjtë argëtimit të ftuar ishin edhe Olti Curri dhe Aulona Musta të cilët publikuan foto e video në Instagram.

Në një prej tre Olti Curri kapi “mat” Aulonën e cila i kushton shumë rëndësi formave trupore duke rrëmbyer një copë picë.

“Ekskluzive, ju rrëfej sekretet e Aulona Mustës”, shkruan ai krahas videos.