GETI POZON NGA PISHINA/ Si do reagojë Marina kur të shohë komentin e Fjolla Morinës? (FOTO) – AlpeGossip
GETI POZON NGA PISHINA/ Si do reagojë Marina kur të shohë komentin e Fjolla Morinës? (FOTO)

GETI POZON NGA PISHINA/ Si do reagojë Marina kur të shohë komentin e Fjolla Morinës? (FOTO)

Geti dhe Marina kanë nisur sërish pushimet dhe këtë herë kanë zgjedhur ishujt Barbados. Marina ka postuar plot foto nga vendi përrallor ndërsa me postimin e fundit la edhe dyshime se vërtet mund të jetë shtatzënë pasi barkun e ka fshehur.

Ndërkohë pak më parë edhe Getoari ka postuar foton e parë nga pushimet në Barbados. Reperi shfaqet në pishinë teksa shijon një pije, por në sy ka rënë komenti i Fjolla Morinës.

“Babooo”, i komenton Fjolla.