GOCA HAPNI SYTË/ Bashkëshorti i bën surprizën e mrekullueshme Emina Cunmulajt (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
GOCA HAPNI SYTË/ Bashkëshorti i bën surprizën e mrekullueshme Emina Cunmulajt (FOTO/VIDEO)

GOCA HAPNI SYTË/ Bashkëshorti i bën surprizën e mrekullueshme Emina Cunmulajt (FOTO/VIDEO)

Emina Cunmulaj është modelja e famshme shqiptare e cila prej disa vitesh jeton në Amerikë dhe është e martuar me biznesmenin e njohur Sam Nazarian. Ajo gjithmonë ka treguar se gëzon një martesë të shëndetshme nga e cila ka një vajzë, Ellia Faria dhe është në pritje të fëmijës së dytë.

Bashkëshorti shpesh e surprizon modelen me dhurata dhe këtë gjë e ka bërë edhe një ditë më parë, duke i dërguar asaj një buqetë të madhe me lule në shtëpi.

Buqetën gjigante të futur në një enë të madhe qelqi e ka treguar vetë Emina me nje video në Instastory duke shkruar :”Faleminderit dashuria ime”.