HALLOWEEN-I PO VJEN/ Zbuloni cili kostum i shkon shenjës tuaj të horoskopit (FOTO) – AlpeGossip
HALLOWEEN-I PO VJEN/ Zbuloni cili kostum i shkon shenjës tuaj të horoskopit (FOTO)

HALLOWEEN-I PO VJEN/ Zbuloni cili kostum i shkon shenjës tuaj të horoskopit (FOTO)

Kur bëhet fjalë edhe për kostumin e Halloween-it, me sa duket ndikon edhe shenja e horoskopit. Po si duhet të jetë veshja e Halloween-it sipas shenjës së horoskopit?

Dashi e pëlqen rrezikun. Ata janë super të sigurt, të vendosur dhe të pasionuar për përpjekjet e tyre. Konkurrenca është gjëja që u pëlqen shumë.

Nëse ju jeni një Dem, yjet thonë që ju do dukeni si  Donald Trump për Halloween. Përqëndrohuni në gjërat pozitive që ju mund të lidhen me Donald. Jeni të njohur për dëshirën për të pasur para.

Binjakët kanë aftësi të mëdha për të komunikuar. Janë ekspresivë dhe duan të jenë social. Emoji i përshtatet atyre si kostum për këtë festë!

Gaforrja. Ju jeni të ndjeshëm, me humor dhe pak të dyshimtë. Keni emocione të forta, ku e humbisni ndonjëherë kontrollin.

Luani njihet për dëshirën e dominimit në fusha të ndryshme në jetë. Kjo veshje e tregon më së miri këtë gjë.

Virgjëresha. Ata njihen si folës të mirë dhe që i duan gjërat perfekte. Janë të njohur për zgjedhjet e kujdesshme që bëjnë në jetë. Kjo veshje i përshtatet.

Peshoret njihen që duan njerëz rreth tyre. Pokemon Go është ajo që i përshtatet si veshje.

Akrepi. Ju jeni të të sigurt dhe sensual. Akrepët do dukeshin bukur kështu.

Nëse jeni Shigjetar, ju njiheni për sensin e humorit dhe dëshirën për të ndryshuar gjërat. Filtri i Snapchat do ishte perfekt.

Nëse jeni një Bricjap, njiheni për ambicjen që keni në jetë. Kostumi juaj do ishte si Khaleesi i “Game of Thrones”.

Ujori. Ju mendoni thellë dhe stumuloheni nga bisedat interesante. Kostumi juaj do ishte interesant nëse merrni  pjesë në zgjedhje elektorale për president.

Peshqit janë të njohur për dëshirën që kanë për të ndihmuar të tjerët. Janë miq të mirë dhe pëlqejnë muzikën.