“Harron të vishet”/ Kim Kardashian i lë të gjithë “PA FRYMË”, del rrugve me…(FOTO) – AlpeGossip
“Harron të vishet”/ Kim Kardashian i lë të gjithë “PA FRYMË”, del rrugve me…(FOTO)

“Harron të vishet”/ Kim Kardashian i lë të gjithë “PA FRYMË”, del rrugve me…(FOTO)

Ajo kurrë nuk ka pasur frikë të tregojë trupin e saj.

Dhe Kim Kardashian është shfaqur me fustan transparent. Ylli i televizioneve ka publikuar foton duke ecur në një parking në Instagram duke provokuar fansat.

Ajo mban veshur vetëm mbathje ndërsa stytjenat i ka ‘harruar’ në shtëpi.

Si gjithmonë 37-vjeçarja di sesi të tërheqë vëmendjen dhe të shfaqet seksi.