HITI I VERËS/ Kënga e re e Butrint Imerit do t'ju bëjë të kërceni (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
HITI I VERËS/ Kënga e re e Butrint Imerit do t’ju bëjë të kërceni (FOTO+VIDEO)

HITI I VERËS/ Kënga e re e Butrint Imerit do t’ju bëjë të kërceni (FOTO+VIDEO)

Butrint Imeri ka publikuar sot këngën e tij më të re e që po pritej me padurim që prej ditës kur ai njoftoi se pjesë e videoklipit do ishte edhe Kiara Tito me të cilën është përfolur për një lidhje dashurie.

Kënga mban titullin “Hajt hajt” dhe është shumë ritmike e pritet të kthehet në hit.

Videoklipi nis me Butrintin teksa hyn në një shtëpi luksoze, ku e presin një grup vajzash dhe përfundon me Butrintin dhe Kiarën duke luajtur golf.

Ata shfaqen si një çift shumë i dashuruar dhe të themi të drejtën shkojnë shumë bashkë. Ndiqni videoklipin më poshtë.