Hodhi mbeturinat nga dritarja/ Taksisti tërheq zvarrë pasagjerin nga vetura (FOTO) – AlpeGossip
Hodhi mbeturinat nga dritarja/ Taksisti tërheq zvarrë pasagjerin nga vetura (FOTO)

Hodhi mbeturinat nga dritarja/ Taksisti tërheq zvarrë pasagjerin nga vetura (FOTO)

Ndotja e ambientit është problem në mbarë botën dhe sigurisht kujdesi për ambientin nis nga gjërat e vogla.

Kësisoj një ngjarja interesante ka ndodhur në Rusi.

 

Një vozitës i një taksie ka vendosur që të tërheq zvarrë një pasagjerë pasi ky i fundit hodhi mbeturinat nga automjeti i tij,

 

Ngjarja në fjalë është xhiruar dhe më pas është hedhur si video në rrjetet sociale.

Pasagjeri i taksisë shihet teksa hedhë një shishe nga dritarja pranë Shën Petersburgut në Rusi dhe më pas vozitësit e tërheq atë zvarrë nga vetura.