HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse Bieta Sulo di ta shijoj jetën si një “Dash” tipik (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse Bieta Sulo di ta shijoj jetën si një “Dash” tipik (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Ja pse Bieta Sulo di ta shijoj jetën si një “Dash” tipik (FOTO)

Bieta Sula është kthyer në një ndër personazhet më të prefruara për publikun pasie  shohim çdo pasdite në ekran duke trajtuar tema sociale. Ajo nuk shihet shepsh të japë intervista prandaj shumë prej nesh nuke  dinë se moderatorja i përketë shenjës “Dash” në horoskop. Për ta njohur më mirë Bietën le të shohim idsa nga karakteristikat e shenjës së saj.

Njerëzit me këtë shenjë janë të gatshëm të bëjnë ngjitje në shkëmbinj, udhëtime, zhytje në qiell dhe kampe. Dashit i pëlqen që të marrë përvoja të reja dhe të argëtohet shumë dhe kush më mira se Bieta na e vërteton këtë.

Moderatorja publikon shpesh momente ku shihet në mal,det dhe duket se në fundjav argëtohet gjithmonë me familjen.

View this post on Instagram

Family portrait ❤️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

View this post on Instagram

Miremengjesi

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

View this post on Instagram

Familje & shoqeri, te gjitha ne nje ☀️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Njerëzit me këtë shenjë janë entuziastë për mundësitë e reja  dhe kur i shohin ata pushtojnë çdo mundësi për ta realizuar qëllimin. Ata nuk e kanë problem që të garojnë më këdo për çdo gjë, sepse e dinë se do të fitojnë. Dhe Bieta si një “Dash” mori përsipër të drejtonte emisionin e pasdites dukeu larguar nga “Top Show” dhe duke marrë parasysh se kishte një konkurrenc me emisionet e tjera të pasdites.

View this post on Instagram

enderroj & besoj

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

Dhe nëse Bietën do ta përshkruanim me katër  karakteristika të  “dashit” janë: Udhëtimet, kënaqësitë, librat, aventurat dhe që të bindemi po i hedhim një sy postimeve të  Istagramit.

View this post on Instagram

Pitigliano nje ❤️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

AlpeNews.al