HUMBI NJERIUN E DASHUR NË AKSIDENT/ Elhaida Dani shfaqet në Festival e prekur: Shpirti është coptuar… – AlpeGossip
HUMBI NJERIUN E DASHUR NË AKSIDENT/ Elhaida Dani shfaqet në Festival e prekur: Shpirti është coptuar…

HUMBI NJERIUN E DASHUR NË AKSIDENT/ Elhaida Dani shfaqet në Festival e prekur: Shpirti është coptuar…

Tre ditë më parë, këngëtarja e njohur, Elhaida Dani humbi në një aksident në Shkodër dajën e saj. Kjo ngjarje e tronditi këngëtaren, e cila mbrëmë ishte e ftuar në Festivalin e RTSH.

Humbi njeriun e shtrenjtë në aksident, Elhaida Dani shfaqet në

Gjatë prezantimit, moderatorja Arbana Osmani e ka falenduar që ka vendosur t’i bashkohet Festivalit, përtej dhimbjes që po kalon.

Humbi njeriun e shtrenjtë në aksident, Elhaida Dani shfaqet në

“Nuk është një ditë e thjeshtë për të. Artistët ndodh që të jenë edhe njerëz, njerëz normal me një jetë normale. Ndodh që të detyrohen të këndojnë në një skenë, pak orë pasi ka ndodhur një fatkeqësi. Shpirti është coptuar nga një dhimbje e madhe, por artistët e mëdhenj si Elhaida nuk e zhgënjejnë publikun dhe paraqiten pavarësisht dhimbjes për të kënduar”, u shpreh Osmani për Elhaidën.