“I RIKTHEHET SËRISH PUNËS”/ Set më të “nxehtë” fotografik se i Demi Rose nuk keni parë – AlpeGossip
“I RIKTHEHET SËRISH PUNËS”/ Set më të “nxehtë” fotografik se i Demi Rose nuk keni parë

“I RIKTHEHET SËRISH PUNËS”/ Set më të “nxehtë” fotografik se i Demi Rose nuk keni parë

Demi Rose iu është rikthyer punës. Dhe modelja realizoi një set të ‘nxehtë’ fotografik në Tulum të Meksikës.

Demi pozoi në breg të detit e veshur me bikini ngjyrë tigri.

23-vjeçarja vuri në pah format e saj bombastike me bikinit shumë të vogla për të mbuluar ‘pasuritë’ e saj.

Modelja dukej shumë seksi dhe provokuese në setin e ti.