INSPIRUAR NGA “VELVETI” I VITEVE 90/ Tom Ford i la të gjitha pa fjalë me koleksionin e ri (FOTO) – AlpeGossip
INSPIRUAR NGA “VELVETI” I VITEVE 90/ Tom Ford i la të gjitha pa fjalë me koleksionin e ri (FOTO)

INSPIRUAR NGA “VELVETI” I VITEVE 90/ Tom Ford i la të gjitha pa fjalë me koleksionin e ri (FOTO)

Tom Ford shfaqi krijimet e tij të koleksionit “Vjeshtë 2019”, një kombinim copash e materialesh si për shembull mëndafsh i përzierë me gëzof dhe ndonjëherë edhe bluza.

Gigi Hadid me veshjen ngjyrë vishnje na solli në mendje  Tom Fordin  e viteve ’90 ndërsa kombinimi i ngyrave e copave ishte pak të thuash i mahnitshëm.

Të gjitha “perlat” e Tom Ford  ju mund ti shihni edhe me syrin e përcaktimit të tendencave të sezonit të ardhshëm. Ne ju njohim me koleksionin i cili është një dashuri më vete.