JA SI E FESTON AURELA GAÇE DITËLINDJEN/ E tund si nga Çamëria(VIDEO) – AlpeGossip
JA SI E FESTON AURELA GAÇE DITËLINDJEN/ E tund si nga Çamëria(VIDEO)

JA SI E FESTON AURELA GAÇE DITËLINDJEN/ E tund si nga Çamëria(VIDEO)

Këngëtarja Aurela Gaçe ka festuar dy ditë më parë ditëlindjen e saj mes familjarëve dhe miqve më të mirë. Muzikë, kërcim, të qeshura dhe shumë dashuri kanë qenë kryefjala e mbrëmjes. Disa minuta më parë, vetë këngëtarja ka publikuar pak nga momentet kur kërcente vallen e Osman Takës në mënyrën më perfekte të mundshme, krah koleges dhe mikes së saj, Eli Fara. “Jo po qysh! Zëri i Eli Farës me Vallen e Osman Takës, Valle Çame. Kemi edhe Mand Pezën në valle (çam dembabadem). Kështu festojmë ne! Ditëlindja ime”,-shkruan ajo krahas videove në fjalë. Mjafton kaq pak për të kuptuar se ditëlindja e Aurelës ka qenë shumë speciale dhe të gjithë e kanë shijuar maksimalisht.