“JAM KRENARE”/ Familja e Stresit surprizon bashkëshorten e tij për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
“JAM KRENARE”/ Familja e Stresit surprizon bashkëshorten e tij për ditëlindje (FOTO)

“JAM KRENARE”/ Familja e Stresit surprizon bashkëshorten e tij për ditëlindje (FOTO)

Ditën e sotme, Kejsi bashkëshortja e Stresit ka festuar ditëlindjen dhe pavarësisht së ai ndodhet në burg, familja është kujdesur që ta surprizojë atë.

Ata kanë përgatitur një tortë dhe disa dhurata të cilat Kejsi i ka publikuar në Insta Story, e përbri shkruan:

“Çdo të thotë të kesh njerëz aq afër zemrës sa as distance nuk të ndan! Faleminderit për gjithë dashurinë dhe mbështetjen tuaj që s’më ka munguar kurrë! Ndihem krenare që mbaj mbiemrin Lushaj”.

Por sigurisht nuk mund të mungonte as një urim i Stresit, i cili ka postuar foto në Instagram dhe përbri tij ka shkruajtur: “Edhe 100 e shtrenjta time!”

Kejsi i ka kthyer përgjigje nëpërmjet një postimi në Insta story ku shkruan: “Faleminderit i shtrenjti im, urimi jot është gjithmonë i pari, dhuratën më të bukur, dashurinë ma jep ti. E vetmja dëshirë e imja është të jemi krahë njëri tjetrit shumë shpejt!”.