“JEMI PUTHUR GJATË NJË TAKIMI NË…”/ Albi thotë “të vërtetën” e tij, Anxhela pranon… – AlpeGossip
“JEMI PUTHUR GJATË NJË TAKIMI NË…”/ Albi thotë “të vërtetën” e tij, Anxhela pranon…

“JEMI PUTHUR GJATË NJË TAKIMI NË…”/ Albi thotë “të vërtetën” e tij, Anxhela pranon…

Ky sezon i “Për’puthen” është shoqëruar që prej fillimit me debate të ashpra mes konkurrentit.

Këtë të martë, Albi mori fjalën për të thënë se me Anxhelën ka pasur flirtime jashtë studios. Teksa Anxhela ishte në një takim sqarues me Arbrin, Albi përmendi tregoi se me konkurrenten është njohur gjatë audicioneve dhe më pas kanë dalë disa herë dhe madje kanë shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin.

 

Anxhela pranoi se ka pasur pëlqim në fillim dhe ka dalë me të, por mohoi të ketë pasur puthje.

Anxhela: Pas takimit më çove në shtëpi dhe kaq…

 “Në takimin e dytë kemi qenë në Durrës, unë isha me shoqen time, ti me shokun tënd. Nuk të eci me mua, shkove te shoqja ime por kur nuk të doli ike dhe u zhduke”, tha më tej Anxhela.