KEJSI VERSIONI FEMËR I STRESIT/ Publikon foto me veshjet e tij (FOTO) – AlpeGossip
KEJSI VERSIONI FEMËR I STRESIT/ Publikon foto me veshjet e tij (FOTO)

KEJSI VERSIONI FEMËR I STRESIT/ Publikon foto me veshjet e tij (FOTO)

dhe pse larg njëri-tjetrit, duket se Kejsi di se si ta mbajë pranë saj Stresin. Ditën e sotme, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me rrobat e bashkëshortit të saj dhe shkruan “Shpirti im binjak”. Pranë fotos, Kejsi ka vendosur dhe një foto të Stresit me të njëjtën bluzë, shkëputur nga një videoklip i reperit. Po të njëjtën foto ajo e ka publikuar dhe në ‘Instagram’, duke shkruar: “Versioni femër”, ku dhe ka marrë shumë komente nga fansat e saj. Gjatë kohës që nuk kanë qenë pranë, Kejsi ka publikuar gjatë gjithë kohës dedikime në rrjete sociale, duke treguar kështu dhe njëherë që marrëdhënia e tyre vazhdon të jetë shumë e fortë, edhe pse në distancë.