Keni parë shumë, por jo si Shën Valentin-i i Stresit dhe të dashurës së tij, kjo është e sigurtë! - AlpeGossip
Keni parë shumë, por jo si Shën Valentin-i i Stresit dhe të dashurës së tij, kjo është e sigurtë!

Keni parë shumë, por jo si Shën Valentin-i i Stresit dhe të dashurës së tij, kjo është e sigurtë!

Mbrëmjen e djeshme të gjithë personazhet e njohur të cilët janë çifte kanë festuar në mënyrat e tyre ditën e dashurisë.

Por, siç edhe mund ta prisnim në fakt, Stresi ka vendosur që dhe Ditën e Shën Valentinit të bëjë diçka ndryshe e që ka shkaktuar të qeshura tek ndjekësit e tij.

Stresi ka darkuar me të dashurën e tij Kejsin dhe në sfond kanë vënë në televizor telenovelën “Sulltanesha Kosem”, një ndër telenovelat më të ndjekura në Shqipëri për momentin.

Dhe mund ta vini re se sa e rëndësishme ka qenë për Stresin episodi i djeshëm, aq sa nuk e ka toleruar të mos e ndjekë as për festën e Shën Valentinit. Mirë e bën, Stresi është sportiv gjithmonë, prandaj ndjekësit e tij e kanë kaq qejf.