KLEA HUTA DHE ELGID DODA KURORËZOJNË NESËR DASHURINË/ Zbulohet vendi ku do të mbahet ceremonia e martesës – AlpeGossip
KLEA HUTA DHE ELGID DODA KURORËZOJNË NESËR DASHURINË/ Zbulohet vendi ku do të mbahet ceremonia e martesës

KLEA HUTA DHE ELGID DODA KURORËZOJNË NESËR DASHURINË/ Zbulohet vendi ku do të mbahet ceremonia e martesës

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda do të kurorëzojë lidhjen e tyre këtë fundjavë, pikërisht nesër më 4 qershor.

Sipas ‘Vip Magazine’, çifti ka zgjedhur Livadhin në Jug të vendit për të kurorëzuar dashurinë e tyre, ku pritet t’i thonë ‘Po’ njëri-tjetrit përgjithmonë në bregdet në prani të familjarëve dhe miqve të tyre të ngushtë.

Edhe pse ceremoninë e kurorëzimit do ta realizojnë këtë verë, çifti prej kohësh bashkëjetojnë dhe janë prindër të një djali, Krid.

  • foto galeri
  • foto galeri