KORONAVIRUSI/ Rozana Radi bën 2 teste për Covid-19, por ndjekësit habiten nga rezultati i tyre (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Rozana Radi bën 2 teste për Covid-19, por ndjekësit habiten nga rezultati i tyre (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Rozana Radi bën 2 teste për Covid-19, por ndjekësit habiten nga rezultati i tyre (FOTO)

Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi i është nënshtruar dy testeve për Covid e këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale.

Rozana tregon se në të parin ka rezultuar negativ, ndërsa në të dytin pozitive, gjë që i ka habitur fansat.

Artistja shprehet se për momentin është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore dhe se shpreson që gjithçka të shkojë mirë deri në fund.

“Pas nje rezultati Negativ riperserita tamponin dhe…. POZITIV . Jam karantinuar dhe po marr mjekimin e nevojshem duke u konsultuar me mjekun e familjes. Per momentin jam ne gjendje te qendrueshme shpresojme te shkoj gjithcka mire!”, shkruan Rozana.