“KUR E MORI VESH KIARA BËRI GATI VALIXHET”/ Lujz Ejlli tregon për prapaskenat e filmit me Oltën: Puthja… – AlpeGossip
“KUR E MORI VESH KIARA BËRI GATI VALIXHET”/ Lujz Ejlli tregon për prapaskenat e filmit me Oltën: Puthja…

“KUR E MORI VESH KIARA BËRI GATI VALIXHET”/ Lujz Ejlli tregon për prapaskenat e filmit me Oltën: Puthja…

Luiz Ejlli i ftuar në “Fiks Fare” foli në lidhje me xhirimet e filmit “Në kuadër të dashurisë”, dhe për skenat e përfolura me Oltën.
Po dëgjuam se kishe një skenë çuku-çuku me Oltën?

“Për mu ndoshta janë disa skena çuku-çuku, se s’jam aktor profesionist, por për Oltën dhe të tjerët s’është kështu. Ajo ishte vetëm një puthje”, tha Luizi.

Po këtë puthjen mësuam se e ke bërë me 8 dubla”

“Sapo e mori vesh dhe Kiara, filloi duke bërë valixhet gati. I thashë a jemi duke ik me pushime, veç kur iku te njerëzit e vetë”,tha me shaka Luizi.