Kush është veshur më bukur këtë javë?! Nga Anxhelina deri tek Nora Istrefi, këto janë VIP-et më me stil (FOTO) – AlpeGossip
Kush është veshur më bukur këtë javë?! Nga Anxhelina deri tek Nora Istrefi, këto janë VIP-et më me stil (FOTO)

Kush është veshur më bukur këtë javë?! Nga Anxhelina deri tek Nora Istrefi, këto janë VIP-et më me stil (FOTO)

Të jesh një personazh i famshëm televiziv ose blogere mode, do të thotë të investosh, për të pasur një imazh të mirë në sytë e teleshikuesve ose fansave.

Për këtë kujdesen shumë mirë të famshmet, blogeret dhe personazhet televizive që përcjellin imazhin e tyre falë medias. Ne do të sjellim çdo javë disa nga stilet më të mira të të famshmeve shqiptare në veshje.

Anxhelina

Ariana Fejzullahu

Elita Rudi

Luana Vjollca

Nora Istrefi