LAJM I ËMBËL/ Këngëtari shqiptar bëhet baba pas shumë vitesh martesë – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Këngëtari shqiptar bëhet baba pas shumë vitesh martesë

LAJM I ËMBËL/ Këngëtari shqiptar bëhet baba pas shumë vitesh martesë

Një lajm i bukur vjen nga këngëtari i mirënjohur, Malësori. Ai dhe bashkëshortja e tij, janë bërë prindër për herë të parë.

Këngëtari shqiptar bëhet baba pas shumë vitesh martesë

Lajmin e ëmbël e ka ndarë Malësori përmes një postimi në Instagram.

“Sot, Fatmiren dhe mua, na bekoi Zoti dhe na i fali binjakët, vajzën Lurën e djalin Lekë. Lurë e Lekë, paçi jetën e gjatë dhe të lumtur”, është shprehur këngëtari.