“LE TË FESTOJMË TË GJITHË BASHKË”/ Loredana jep lajmin e ëmbël, do të bëhet prind për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
“LE TË FESTOJMË TË GJITHË BASHKË”/ Loredana jep lajmin e ëmbël, do të bëhet prind për herë të dytë (FOTO)

“LE TË FESTOJMË TË GJITHË BASHKË”/ Loredana jep lajmin e ëmbël, do të bëhet prind për herë të dytë (FOTO)

Prej ditësh në media ka qarkulluar lajmi se Mozzik dhe Loredana do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmi i ëmbël sikur u konfirmua nga vetë reperja, e cila publikoi në Instastory emojin e një familjeje me dy fëmijë.

Së fundmi, teksa një fanse ka publikuar një video në të cilën flet për ribashkimin e tyre dhe faktin që do të bëhen prindër, Loredana nuk e ka kursyer një koment.

Ajo ka shkruar se për këtë shtatzëni të dytë duhet festuar.  “Atëherë le të festojmë të gjithë bashkë së shpejti. Juhuuu!”, ka shkruar reperja.