“Ledio të Lutem”/ Zbulohet FOTO, ja kush është regjisori i ‘Zonë e Lirë’ – AlpeGossip
“Ledio të Lutem”/ Zbulohet FOTO, ja kush është regjisori i ‘Zonë e Lirë’

“Ledio të Lutem”/ Zbulohet FOTO, ja kush është regjisori i ‘Zonë e Lirë’

Ledio të Lutem, është një nga frazat që dëgjojmë të përsëritet refren, çdo të premte në “Zonë e Lirë”. Por kush është djali aq misterioz, i cili deri më tani ka arritur ta mbajë të fshehtë imazhin?

Ai quhet Ledio, është 38-vjeç dhe ka lindur në Tiranë. Regjisori i njohur është i martuar dhe baba i një vogëlusheje.

Megjithatë, ajo që e bën interesante personazhin e Ledios, të cilit në gati dy dekada i janë lutur dhjetëra e qindra personazhe shqiptarë është fakti se deri tani nuk e kemi parë në asnjë foto.

Regjisori ka arritur me fanatizëm të ruajë privatësinë e tij, por portali “Xing.al” arriti të siguroj një foto të Ledios.