LOT DHE PËRQAFIME/ Zbuloni kush e priti Semin jashtë “Big Brother VIP” (VIDEO) – AlpeGossip
LOT DHE PËRQAFIME/ Zbuloni kush e priti Semin jashtë “Big Brother VIP” (VIDEO)

LOT DHE PËRQAFIME/ Zbuloni kush e priti Semin jashtë “Big Brother VIP” (VIDEO)

Një ndër gjërat më të komentuara në “Big Brother VIP”, është shoqëria mes Semi Jaupaj, Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Shoqëria fillimisht e konsideruar e tepruar mes Semit dhe Donaldit u kryqëzua si tradhti në ditët e para. Por pas hyrjes që moderatorja e njohur bëri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, të gjithë kuptuan se çfarë miqësie kanë dy vajzat bashkë.

Me lot e përqafime, zbuloni kush e priti Semin jashtë “Big

Gjithashtu fansat e tyre kuptuan se Bora dhe Donaldi ende kanë ndjenja për njëri-tjetrin dhe nuk mungoi puthja në buzë, që emocionoi publikun.

Ndërsa së fundmi, Semi u akuzua nga banorët dhe jo vetëm se po mundohet të kontrollojë Donaldin, pasi ky i fundit tha se është “single”.

 

Mbrëmjen e djeshme, Semi Jaupaj la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe ajo që e priti jashtë ishte pikërisht Bora Zemani dhe shoqja tjetër e tyre të cilat u përqafuan e përlotën.

Gjithashtu këngëtarja e njohur ka bërë edhe një postim në “Instastory” pasi mbaroi spektakli i mbrëmshëm, ku shkruante: “Faleminderit të gjithëve”.

Me lot e përqafime, zbuloni kush e priti Semin jashtë “Big