Tani është shumë e njohur, por shihni si dukej Linda Morina vite para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
Tani është shumë e njohur, por shihni si dukej Linda Morina vite para se të bëhej e famshme (FOTO)

Tani është shumë e njohur, por shihni si dukej Linda Morina vite para se të bëhej e famshme (FOTO)

Linda Morina prej disa kohësh është bërë një prej personazheve më të njohur e më të komentuar nga publiku shqiptar. Shumë herë këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e mediave me deklaratat e saj se është e virgjër dhe postimet e ndryshme në Instagram, ku ka mbledhur një numër të madh ndjekësish.

Mirëpo pak më parë, një postim i Lindës në profilin e saj në Instagram i ka rënë në sy të gjithëve, pasi këngëtarja shfaqet tërësisht ndryshe dhe shumë vite më parë, në moshën e adoleshencës.

“Foto kur kam mbaruar shkollën e mesme”, shkruan Linda në përshkrimin e fotos ku ka pozuar e veshur me një bluzë transparente me print leopardi, që i tregon të brendshmet dhe me gjysmën e flokëve kaçurrela me fije të verdha të mbledhura pas kokës.