“LULET QË BËNË NAMIN”/ Njihuni me dhuratat më të shtrenjta që morën VIP-et shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
“LULET QË BËNË NAMIN”/ Njihuni me dhuratat më të shtrenjta që morën VIP-et shqiptare (FOTO)

“LULET QË BËNË NAMIN”/ Njihuni me dhuratat më të shtrenjta që morën VIP-et shqiptare (FOTO)

Është bërë e modës tani që kur feston ditëlindjen të ndash me fansat dhuratat që të kanë bërë, e këtë gjë vipat e bëjnë gjithmonë. Ajo çfarë kanë të përbashkët të gjithë janë lulet. Tufa të mëdha në formë zemrash ose jo, mbushin dhomat e tyre, duke i dhënë ditës së lindjes aromë të mirë. Për më tepër AlpeNews.al ju sjell të famshmet që mbushen nga lulet ditën e lindjes.

Armina Mevlani

Xhensila Myrtezai

Marina Vjollca

Marina Fara

Me këtë rast, nëse e dashura apo miket tuja do të kenë ditëlindjen, ja ku i keni disa ide se si ti surprizoni ato dhe t’ja bëni ditën e lindjes më të bukur./AlpeNews.al/