MARTESA E KRESHËS/ Ledri Vula e uron për dasmën dhe tregon që është gati për t’u martuar edhe vetë – AlpeGossip
MARTESA E KRESHËS/ Ledri Vula e uron  për dasmën dhe tregon që është gati për t’u martuar edhe vetë

MARTESA E KRESHËS/ Ledri Vula e uron për dasmën dhe tregon që është gati për t’u martuar edhe vetë

Reperi i njohur shqiptar, MC Kresha po mban sotme dasmë në Prishtinë. Kresha po martohet me partneren e tij, Erzinën me të cilën ka disa vite i lidhur. Të ftuar janë edhe shumë personazhe VIP, mes tyre edhe Ledri Vula me të dashurën e tij, Sarën. Ledri ka postuar në Instagram një foto ku uron Kreshën, por tregon që dëshiron të martohet edhe vetë.

Ledri shprehet se është i fundit nga shokët që ka mbetur pa u martuar dhe i thotë Kreshës që ta tërheqë këmbën zvarrë.