“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nuk di të ndalet, Luana Vjollca merr më shumë LIKE sot, ja si janë renditur VIP-at e tjerë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nuk di të ndalet, Luana Vjollca merr më shumë LIKE sot, ja si janë renditur VIP-at e tjerë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Nuk di të ndalet, Luana Vjollca merr më shumë LIKE sot, ja si janë renditur VIP-at e tjerë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Luana Vjollca e cila ka postuarnnjë foto nga makina. Ajo ka marrë 48,159 like e ndjekur nga 1.9 M followersa.


Arbana Osmani me 17851 like

Rudina Dembacaj 7028 like

Enixhel Shkira 3698 like

Lei Kraja 2186  like