MBUSHI NJË VJEÇ/ Ja festa madhështore e vajzës së Adam Levine dhe Behati Prisloo (FOTO) – AlpeGossip
MBUSHI NJË VJEÇ/ Ja festa madhështore e vajzës së Adam Levine dhe Behati Prisloo (FOTO)

MBUSHI NJË VJEÇ/ Ja festa madhështore e vajzës së Adam Levine dhe Behati Prisloo (FOTO)

Adam Levine dhe Behati Prisloo festuan ditëlindjen e parë të vajzës së tyre në një festë madhështore. Behati publikoi pamjet e festës në ‘Instagram’ dhe vendi ishte i mbushur me tullumbacë të mëdhenj të mbushur me helium. “Gio është 1”, shkruante në mur, ndërsa në ‘Instagram’ modelja shkruajti: “E vogla ime GG është 1. Të dua”.

Kujtojmë që çifti u martua në vitin 2014 në Mexico dhe kanë 2 vajza bashkë.

View this post on Instagram

My little GG is 1 👽i love you

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on