ME MUSKUJ DHE SEKSI/ Shumë nga ju do ta urrenit, por Geta kështu e fillon mëngjesin (FOTO) – AlpeGossip
ME MUSKUJ DHE SEKSI/ Shumë nga ju do ta urrenit, por Geta kështu e fillon mëngjesin (FOTO)

ME MUSKUJ DHE SEKSI/ Shumë nga ju do ta urrenit, por Geta kështu e fillon mëngjesin (FOTO)

Geta Beqa është njëra nga modelet më të komentuara të fitnesit.

Në fotot e fundit të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” tregon se si e ka filluar mëngjesin ajo.

Sigurisht, me ushtrime dhe fitnes kurse peshat duket se janë specialiteti i saj.

“Mos ndalo” kishte shkruar Geta në këto foto.