Me serum në dorë dhe duke marrë frymëmarrje artificiale! Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital – AlpeGossip
Me serum në dorë dhe duke marrë frymëmarrje artificiale! Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital

Me serum në dorë dhe duke marrë frymëmarrje artificiale! Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spital

Fotoja e postuar së fundmi nga këngëtarja e njohur ka tronditur fansat e saj!

Këngëtarja Baby G ka përfunduar në spital për shkak se të një problemi shëndetësor. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja më anë të një fotoje që ka postuar në rrjetin social Instagram ku shihet se po merrte frymëmarrje artificiale dhe serum.

Baby nuk ka treguar se për çka bëhet fjalë saktësisht por urojmë t’i kalojë