Me shalët jashtë dhe fundin e çarë, Luana Vjollca ja heq trurin Krenarit (FOTO) – AlpeGossip
Me shalët jashtë dhe fundin e çarë, Luana Vjollca ja heq trurin Krenarit (FOTO)

Me shalët jashtë dhe fundin e çarë, Luana Vjollca ja heq trurin Krenarit (FOTO)

Luana Vjollca i ka mahnitur të gjithë së fundmi me fotot nga pushimet në Itali ku shfaqej me bikini apo duke pozuar në jaht. Postimet e këngëtares së hitit “Mi dhe flakë mallit tim” tërheqin shumë vëmendjen e kështu ka ndodhur edhe me fotot e fundit.

Luana shfaqet e veshur shumë ekstravagante me një fund të shkurtër të çarë dhe një bluzë të shkurtër që i tregon gjoksin bombastik. Me këtë veshje Luana siç duket ka dalë këtë mbrëmje me Krenarin i cili me siguri është mahnitur nga partnerja.

Luana i ka shoqëruar postime me fjalën “Luanesh” teksa ka marrë komplimenta të shumta, por edhe ndonjë kritikë të vogël për zhveshjen.