“ME SHOKUN MË TË MIRË”/ Adrola Dushi publikon foto me të birin e nuk ka gjë më të bukur – AlpeGossip
“ME SHOKUN MË TË MIRË”/ Adrola Dushi publikon foto me të birin e nuk ka gjë më të bukur

“ME SHOKUN MË TË MIRË”/ Adrola Dushi publikon foto me të birin e nuk ka gjë më të bukur

Adrola Dushi është një nga modelet më të preferuara nga publiku shqiptar.

Ajo është divorcuar nga bashkëshorti por i është përkushtuar në maksimum djalit të saj.

Së fundmi ajo ka publikuar foto me të ku duket të jetë në Paris, në parkun e njohur “Disneyland”.

Të dy kanë vënë në kokë maska të personazheve vizatimor dhe duken shumë bukur.

“Me shokun tim më të mirë”, shkruan Adrola pranë fotos.