MËSOI NGA GABIMI I ENCËS/ Largimi nga “OTR”. Oriola Marashi flet për herë të parë – AlpeGossip
MËSOI NGA GABIMI I ENCËS/ Largimi nga “OTR”. Oriola Marashi flet për herë të parë

MËSOI NGA GABIMI I ENCËS/ Largimi nga “OTR”. Oriola Marashi flet për herë të parë

Disa javë më parë bëri bujë lajmi se antarja më e re e grupit “OTR”, Oriola Marashi, i kishte prishur marrëdhëniet me Noizyn dhe ata nuk ndiqeshin më në rrjetet sociale.

Megjithëse prej kohësh kishte lajmëruar se do të sillte një këngë nën emrin e “OTR-së”, duket se ky projekt u la në hije dhe fansat menduan se kënga e re s’do të lançohej kurrë.

Mirëpo, Oriola i ka habitur të gjithë ditën e sotme kur në një postim në Instastory, ka falenderuar publikisht grupin “OTR” për mbështetjen, duke i quajtur familje.

“Më e rëndësishmja familja ime OTR, gjithmonë aty për ta, gjithmonë aty për mua.”- shkruan Oriola krahas postimit, duke nënkuptuar se ajo nuk është larguar nga grupi i famshëm.