GRABITI 900 MIJË FRANGA/ Pas arrestimit të Loredanës, Getinjo nuk përmbahet: Keni qef… – AlpeGossip
GRABITI 900 MIJË FRANGA/ Pas arrestimit të Loredanës, Getinjo nuk përmbahet: Keni qef…

GRABITI 900 MIJË FRANGA/ Pas arrestimit të Loredanës, Getinjo nuk përmbahet: Keni qef…

Pas përhapjes së lajmit se Loredana Zefi ishte a.kuzuar për mashtrimnga një çift zviceranësh dhe ishte a.rrestu.ar ngapolicia, kunati i saj, Getinjo, ka reaguar në rrjete sociale

Ai ka bërë publikisht në Instastory një deklaratë ku mbështet Loredanën dhe tregon se gjithçka është bërë për inat.

“Ju dushmont keni qef me ndodh qashtu qysh folët. Amo kadal mos i jepni zor se mundeni mu dhi. S’keni faj se asi shifra keni pa veç n’kalkulator, kërkun tjetër. Gjith t’fortin e su.lmojnë.”- shkruan Mozzik në postim.