Modelja shqiptare DJEG rrjetin, shfaqet NUDO dhe poston foto +18 – AlpeGossip
Modelja shqiptare DJEG rrjetin, shfaqet NUDO dhe poston foto +18

Modelja shqiptare DJEG rrjetin, shfaqet NUDO dhe poston foto +18

Ajo është kujdesur të theksojë vetë se fotografia e postuar është me “pullë të kuqe”.

Bëhet fjalë për modelen Iva Aliko, e cila ka shpërndarë një foto ku shfaqet tepër seksi dhe tërësisht nudo.

Iva s’i lë gjë imagjinatës teksa tregon linjat seksi, por është kujdesur ta presë foton duke shmangur ekspozimin e një pjese të gjoksit. Iva Aliko është përfolur në mediat rozë për lidhjen e saj me një politikan shqiptar që i bënte dhurata marramendëse.