Na kanë “gënjyer”/ Kiara dhe Butrini JANË të lidhur! Këngëtari është aq XHELOZ saqë i ka FSHIRË… – AlpeGossip
Na kanë “gënjyer”/ Kiara dhe Butrini JANË të lidhur! Këngëtari është aq XHELOZ saqë i ka FSHIRË…

Na kanë “gënjyer”/ Kiara dhe Butrini JANË të lidhur! Këngëtari është aq XHELOZ saqë i ka FSHIRË…

Gjithmonë është përfolur në media, për historinë e dashurisë së këngëtarit Butrint Imeri dhe moderatores Kiara Tito. Edhe përse shiheshin kudo bashkë, ata vendosën të hidhnin poshtë zërat se janë në një lidhje, duke theksuar se janë vetëm miq dhe asgjë më shumë.

Mirëpo pak kohë më pas, vendosën të fshinin njëri-tjetrin në “Instagram” dhe deklarata e Kiara Titos në emisionin “Pop Culture”, duket se i vuri kapakun zërave se historia e tyre e dashurisë kishte marrë fund. Sipas Titos, arsyeja përse nuk është e lidhur me Butrintin është sepse ai është larg dhe lidhja në distancë nuk funksionon.

Pasi Butrinti publikoi këngën “Ma-Cherie” dyshja filloi sërish të ndiqnin njëri tjetrin në inatagram madje u kapën MAT bashkë pavarësisht se e mohuan sërish.

Së fundmi burime për AlpeNews.al tregojnë se ata janë në një lidhje prej kohësh. Ato tregojnë se Butrinti është shumë xheloz për Kiarën aq sa ka ndërhyrë dhe në Instagramin e saj duke i fshirë fotot apo shumë nga njerëzit që ajo ndiqte, qoftë këta meshkuj apo femra.

Ndoshta kjo mund të jetë arsyeja pse çifti ka shpesh zënka të tipit: “Jemi ndarë dhe nuk të ndjek më në Instagram”.

Pavarësisht se ata përpiqen pafund për të fshehur lidhjen e tyre, njerëzit e afërm i nxjerin zbuluar./Përgatiti AlpeNews.al