NË KOHË KORONE/ Rudina Dembacaj poston videon duke kërcyer në krahët e Mark Frrokut – AlpeGossip
NË KOHË KORONE/ Rudina Dembacaj poston videon duke kërcyer në krahët e Mark Frrokut

NË KOHË KORONE/ Rudina Dembacaj poston videon duke kërcyer në krahët e Mark Frrokut

Kur nuk ka kaluar shumë muaj nga bërja publike e lidhjes së tyre, historia e dashurisë mes Rudina Dembacaj dhe ish deputetit Mark Frroku është gjithnjë në qendër të vëmendjes së dashamirësve të tyre.

Rudina Dembacaj ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video duke kërcyer me Mark Frrokun, tashmë partneri i jetës së saj.

‘Para erës së koronës’, shkruan ajo.

View this post on Instagram

Para eres se corones ! ❤️ @ksela_lara

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on