NË QIELLIN E SHTATË/ Ariana Grande dhe Pete Davidson janë martuar në fshehtësi?! – AlpeGossip
NË QIELLIN E SHTATË/ Ariana Grande dhe Pete Davidson janë martuar në fshehtësi?!

NË QIELLIN E SHTATË/ Ariana Grande dhe Pete Davidson janë martuar në fshehtësi?!

Ariana Grande dhe Pete Davidson janë një ndër çiftet me të përfolura të Hollywood-it. Ata vetëm para pak kohësh shpallën fejesën dhe lajmeruarn se shumë shpejt do të martoheshin, por emsa duekt na kanë gënjyer.

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja e famshme njoftoi nëpërmjet disa postimeve në rrjetin social Twitter se ka një lajm vërtetë emocionues për publikun dhe fansat e saj.

 

Në një postim të dytë Ariana theksoi se ndodhet në qiellin e shtatë dhe menjëherë nisën aludimet se ajo dhe komediani Pete janë martuar në fshehtësi.

 

Pak momente më vonë këngëtarja është penduar për këto postime dhe i ka shfirë megjithëse ato janë fotografuar nga ndjekësit e saj.

Së fundmi çifti kanë qenë të pandarë nga njëri-tjetri dhe kjo i shton edhe më shumë dyshimet.