”NË SHTRAT NUK VESH ASGJË”/ Albëria e thotë trroç: Në trupin e një mashkulli pëlqej… – AlpeGossip
”NË SHTRAT NUK VESH ASGJË”/ Albëria e thotë trroç: Në trupin e një mashkulli pëlqej…

”NË SHTRAT NUK VESH ASGJË”/ Albëria e thotë trroç: Në trupin e një mashkulli pëlqej…

Albërie Hadërgjonaj ishte e ftuar në “Klanifornia”, ku përpos kënaqi të gjithë publikun me muzikën e saj, këngëtarja iu përgjigj edhe pyetjeve pikante nga Marina.

Marina Vjollca: Çfarë vesh në shtrat?

Albërije Hadërgjonaj: Të jem e sinqertë, se nuk dua të bëj numra dhe as të dukëm se… Një gjë kemi ne problem, shqiptarët në përgjithësi e sidomos ne artistet. Ato në Kosovë, të moshës sime, janë për shembull: “Burri, patjetër. Jo, nuk e di”. Unë s’kam lidhje fare. Unë përjetësisht në mendje do të jem “tralala”. Bëj shaka. Unë jam shumë e drejtpërdrejtë dhe s’dua të vishem.

Marina Vjollca: Nuk vishesh?

Albërije Hadërgjonaj: Jo, fare. Fle qetë e qetë, ohoho, për qejfin tim.

Marina Vjollca: Ashtu duhet.

Albërije Hadërgjonaj: I bëj të gjitha gjërat me shumë dashuri. Jam shumë rehat.

Marina Vjollca: Cila është pjesa e preferuar në trupin e një mashkulli?

Albërije Hadërgjonaj: Uhaa… Çfarë të them? Shih çunat… Po ata e dinë të keqen halla. Flokët.

Marina Vjollca: Flokët vërtetë?

Albërije Hadërgjonaj: Po çfarë flokësh? Flokët po i venë, është gjë që zgjidhet. Por një gjë s’vihet moj motër.

Marina Vjollca: Kjo s’do koment.

Albërije Hadërgjonaj: Flokët shpirti.