NGACMIMET SEKSUALE/ Pezullohet pedagogu “MONSTËR” Ilir Kaduku – AlpeGossip
NGACMIMET SEKSUALE/ Pezullohet pedagogu “MONSTËR” Ilir Kaduku

NGACMIMET SEKSUALE/ Pezullohet pedagogu “MONSTËR” Ilir Kaduku

Pas skandalit të bujshëm të ngacmimeve seksuale dhe të denoncimeve të shumta të ardhura nga studentët në rrjete sociale, sot është dhënë lajmi që është pezulluar nga detyra  Ilir Kaduku, profesor i Universitetit Buqësor të Tiranës.

Rasti i profesorit bëri xhiron e rrjeteve sociale, me bisedat e turpshme me disa prej studenteve të tij në rrjetin Instagram, ku u bën publike nga faqja Vipat e Bllokut.

Në mesazhe profesori e pyet nëse është e virgjër dhe me një “delikatesë” në të shprehur, e pyet se si e do aktin seksual.

Vajza 18-vjeçare, duke mos ditur si të reagojë e çfarë të thotë, e pyet se si e do ai dhe profesori ia kthen “të egër”.

Përgatiti /AlpeNews.al/