E moshuar por ia kalon edhe dy vajzave nga zëri, njihuni me nënën e këngëtareve Libohova (VIDEO) – AlpeGossip
E moshuar por ia kalon edhe dy vajzave nga zëri, njihuni me nënën e këngëtareve Libohova (VIDEO)

E moshuar por ia kalon edhe dy vajzave nga zëri, njihuni me nënën e këngëtareve Libohova (VIDEO)

Pavarësisht se karriera e tyre ka nisur vite më parë, motrat Libohova arritën që të qëndrojnë në tregun e muzikës shqiptare falë talentit dhe punës së tyre të pandalur.

Irma dhe Eranda Libohova janë në listën e këngëtareve me zërin më të bukur dhe shumë të veçantë.

Por deri më dje, shumë pak e dinin që talentin e tyre e kanë të trashëguar nga e ëma.

Eranda Libohova vendosi që të bënte për herë të parë një duet me nënën e saj të moshuar dhe gjithçka shkoi me sukses.

Ajo publikoi një video në profilin në “Instagram”, ku shihet nëna e saj duke kënduar një këngë popullore.

Pavarësisht moshës, veshi për muzikën dhe zëri i saj nuk i kanë ikur.

😁😁😁😁😁😁#mami #moodoftheday

A post shared by Eranda Libohova (@erandalibohova) on