KORONAVIRUSI/ Arbana Osmani shpërndan videon, ka një mesazh sensibilizues për të gjithë – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Arbana Osmani shpërndan videon, ka një mesazh sensibilizues për të gjithë

KORONAVIRUSI/ Arbana Osmani shpërndan videon, ka një mesazh sensibilizues për të gjithë

Arbana Osani ka gjithashtu një mesazh senzibilizues për situatën e shkaktuar nga COVID-19. Ajo i fton të gjithë që të kujdesen për veten dhe për të tjerët pasi munt ta transmetojnë atë.

Me një video Moderatorja ka këshilluar të gjithë ndjekësit e saj për masat që duhet të marrin dhe se sa të kujdesshëm duhet të jenë.

Arbana si një pjesë e VIP-ave ndau me të gjithë ndjekësit e saj një mesazh duke përcjellë kështu më shumë përgjegjëri për higjenën e secilit si dhe mos përhapje paniku. /ALPEgossip.al