NGJASHMËRI E PABESUESHME/ Gjendet sozia e Kejvina Kthellës (FOTO) – AlpeGossip
NGJASHMËRI E PABESUESHME/ Gjendet sozia e Kejvina Kthellës (FOTO)

NGJASHMËRI E PABESUESHME/ Gjendet sozia e Kejvina Kthellës (FOTO)

Kejvina Kthella është padyshim një ndër vajzat më të komentuara të ekranit dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale, e cila tërheq vazhdimisht vëmendjen me bukurinë e format e saj, si dhe me pozat tunduese në Instagram.
Së fundmi, velina ka ndarë në Instastory me ndjekësit një foto të një vajze e cila duket identike me të. Mirëpo, ajo ka preferuar të mos e tregojë identitetin e vajzës.

“Sozia”, shkruan Kejvina krahas postimit, me një emoji që lë të kuptohet se është e habitur nga ngjashmëria e madhe që ato të dyja kanë.