”NGROHTËSI QË VJEN NGA SYTË E SAJ”/ Genci romantik ka një dedikim emocionues për Enin – AlpeGossip
”NGROHTËSI QË VJEN NGA SYTË E SAJ”/ Genci romantik ka një dedikim emocionues për Enin

”NGROHTËSI QË VJEN NGA SYTË E SAJ”/ Genci romantik ka një dedikim emocionues për Enin

U bë tash e një kohë që Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë zyrtarizuar romancën e tyre të komentuar nga portalet për një kohë të gjatë.

E duket se pas një kohe së bashku, kohëpas kohe reflektimet për dashurinë nuk mungojnë.

Ka qenë Genci ai i cili ka treguar anën e tij romantike përmes një postimi në Instagram.

Krah Enit, ai shprehet:

‘Jashtë dritareve borë e bardhë.. Brenda ngrohtësi që vjen nga sytë e saj.. Gjysma ime më e mirë’

Komentet nga fansat në këtë fotografi të përbashkët nuk kanë munguar.