“NJË KARTOLINË NGA MALDIVET”/ Albani dhe Miriami na urojnë “Mirëmëngjes” kështu (FOTO) – AlpeGossip
“NJË KARTOLINË NGA MALDIVET”/ Albani dhe Miriami na urojnë “Mirëmëngjes” kështu (FOTO)

“NJË KARTOLINË NGA MALDIVET”/ Albani dhe Miriami na urojnë “Mirëmëngjes” kështu (FOTO)

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani janë një ndër çiftet më të pëlqyer të showbizzit.

Çifti është mjaft aktiv në rrjete sociale dhe shpeshherë “i shpërblen” fansat me postime të ndryshme nga përditshmëria.

Këto ditë ata janë duke kaluar disa ditë pushimi në Maldive. Këtë e kanë bërë të ditur përmes fotove që kanë ndarë me ndjekësit e tyre.

Albani sot publikoi një foto ku shfaqej brenda në ujë me Miriamin e duke i dhuruar një puthje “të ëmbël”.

Ambjenti dhe çifti e bëjnë foton të duket porsi një kartolinë nga Maldivet.