NUK DO TA NJHNI/ Aurela Hoxha bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA NJHNI/ Aurela Hoxha bën ndryshimin drastik në pamje  (FOTO)

NUK DO TA NJHNI/ Aurela Hoxha bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Modelja e njohur Aurela Hoxha, si gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e mediave. Ajo është përfolur shpesh për ndryshimet e mëdha fizike, si nga heqja e brinjëve, bërja e buzëve, mollëzave.

Shumëkush që është futur në Instagram dhe ka parë foton e fundit të postuar nga Aurela Hoxha, me siguri i është dashur t’i hedhë edhe një sy tjetër, pasi modelja ka postuar disa foto, në të cilat duket e tjetërsuar, me flokë bionde, ndryshe nga ç’ jemi mësuar ta shohim dhe me mollëzat më të holluara.

Siç duket, Aurela është mërzitur me pamjen e saj dhe ka vendosur të bëjë ndryshime në look.

Fotot e mëposhtme tregojnë sesi duket Aurela Hoxha pas ndryshimit drastik: