NUK E FSHEHIN MË/ Anna Lika dhe Bjordi Mezini konfirmojnë lidhjen me një FOTO – AlpeGossip
NUK E FSHEHIN MË/ Anna Lika dhe Bjordi Mezini konfirmojnë lidhjen me një FOTO

NUK E FSHEHIN MË/ Anna Lika dhe Bjordi Mezini konfirmojnë lidhjen me një FOTO

Prej kohësh në media kanë qarkulluar lajme se aktorja Anna Lika dhe regjisori Bjordi Mezini janë në një lidhje dashurie. Mirëpo ata nuk e kanë konfirmuar asnjëherë dhe kanë preferuar ta shijojnë romancën në privatësi.

Por duket se nuk i kanë rezistuar tundimit për të ndarë një foto si çift me botën. Ka qenë Anna ajo që e ka publikuar foton në krahët e Bjordit dhe këtë mund ta marrim si një konfirmim.

 

Fotoja është mbushur me komente urimi për çiftin që duhet ta themi se shkojnë shumë. Urojmë që pas kësaj fotoje të kemi edhe shumë të tjera.